Dzienne Archiwa: 21 stycznia 2018

Urodziny klasowe

18 stycznia 2018 r. uczniowie klasy VII kolejny raz obchodzili urodziny klasowe. Impreza była pełna zabawy oraz tańca przy rytmach ulubionej muzyki. Siódmoklasiści z ochotą zjedli poczęstunek przygotowany przez rodziców – tort i zapiekanki. W czasie tego wieczoru nie zabrakło śmiechów i wygłupów młodzieży. Wszyscy świetnie się bawili.

Każdy powrócił do domu zmęczony, ale z uśmiechem na twarzy.

Weronika Ś.

Czterech muzykantów z Bremy

17 stycznia odwiedził naszą szkołę teatr „Tomcio” z Nowego Sącza i przedstawił dzieciom z klas 0 – IV inscenizację baśni braci Grimm, opowiadającą o przyjaźni czterech zwierząt: osła, psa, kota i koguta. Przedstawienie uczyło miłości do zwierząt i dbałości o nie, aż do końca ich życia.  Zwierzę to istota, która też ma serce. Dzieci z przejęciem śledziły losy bohaterów, którzy uczyli współpracy, bezinteresownej przyjaźni, wspólnego dążenia do wyznaczonego celu. Spektakl pozostanie na długo w pamięci uczniów.

R. Dz.

Bezpieczne ferie

17 stycznia 2018 r. w ramach corocznej akcji Bezpieczne ferie zimowe odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z policjantami.

Policjanci przypomnieli uczniom m. in. praktyczne zasady bezpiecznych zabaw zimowych oraz sposobów postępowania w niebezpiecznych sytuacjach. Podczas spotkania rozmawiali także o zagrożeniach, jakie niesie za sobą nieodpowiednie korzystanie z Internetu.

M. B.

Styczeń 2018