Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Na ten dzień wszyscy czekali z niecierpliwością. Nareszcie nadszedł. Rok szkolny 2013/2014 był bardzo udany rokiem, gdyż wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy.

Na początku wszyscy zebrali się w kościele na uroczystej Mszy Świętej, by podziękować Panu Bogu za całoroczną opiekę i błogosławieństwo. Następnie odbyło się w szkole oficjalne zakończenie roku szkolnego. Klasy V i VI pod opieką wychowawczyń przygotowały program artystyczny zawierający zabawne scenki z życia szkoły, wiersze i piosenki. Szóstoklasiści wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom za trud i pracę włożoną w ich naukę, wychowanie i rozwój, rodzicom za miłość i poświęcenie, a także młodszym koleżankom i kolegom za wspólnie przeżyte chwile. Piątoklasiści pożegnali swych starszych kolegów i koleżanki, cytując wiele rad i wskazówek na dalszy etap życia i przekazując im drobne upominki na szczęście w następnym etapie edukacyjnym..

Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, nagrodę Wójta Gminy Dębowiec dla Anny Wątroby, uczennicy z najwyższą średnią ocen na świadectwie.

Pani Dyrektor wręczyła również pamiątkowe dyplomy najmłodszym – dzieciom z oddziału przedszkolnego.

Ponadto zostały ogłoszone wyniki z różnorodnych konkursów organizowanych pod koniec roku szkolnego. Ich laureaci otrzymali nagrody książkowe.

W tym roku pożegnaliśmy VI klasę w składzie: Sebastian Biernacki, Natalia Kowalska, Krystian Marszałek, Anna Wątroba, Jakub Woźniak. Ich wychowawczynią była Pani Halina Nowak.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za sumienną pracę, gratulowała sukcesów i życzyła zdrowych, radosnych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Halina Nowak

« Wrz