Zakończenie roku szkolnego

Wszystkie dzieci wiedzą, że dzień zakończenia roku szkolnego to jeden z najwspanialszych dla ucznia dni.

26 czerwca po Mszy świętej, którą odprawił ks. Marek Turoń, uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się po raz ostatni do szkoły, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2014/2015. Uczniowie klasy VI złożyli podziękowania nauczycielom za trud wychowania, kształcenia oraz nauczania, rodzicom za poświęcenie, wyrozumiałość i pełne miłości serca, młodszym kolegom za wspólnie przeżyte chwile. Czwartoklasiści zaś wierszem i piosenką pożegnali absolwentów naszej szkoły wręczając im drobne upominki – słoniki na szczęście.

Najmilszym akcentem w tym dniu było wręczenie przez Panią Dyrektor Jolantę Byczek świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz za udział w szkolnych konkursach.

Nagrodę Wójta Gminy Dębowiec otrzymała szóstoklasistka z najwyższą średnią ocen na świadectwie – Wiktoria Wolska.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Wiktoria Wolska, Kinga Biernacka, Kamil Budziak, Wiktoria Mastej oraz Weronika Świdrak.

Absolwenci naszej szkoły:

– Urszula Łonicka, Natalia Rak, Wiktoria Wolska,

– Damian Burda, Mateusz Czajka, Jakub Czechowicz, Kacper Lisowiec.

Wszystkim uczniom

życzymy wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku,

samych słonecznych dni i wielu ciekawych przygód,

a szóstoklasistom sukcesów w gimnazjum.

M. B

KALENDARZ
Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archiwa
STATYSTYKI
POGODA
Pogoda Dębowiec z serwisu