Wystawka: Książki naszych marzeń

Biblioteka szkolna pozyskała nowości wydawnicze dzięki programowi Książki naszych marzeń. Zostało zakupionych wiele książek zarówno dla młodszych dzieci, jak i tych starszych. Przygotowano wystawkę w bibliotece i wszyscy mogą obejrzeć zakupione nowości. Są wśród nich m.in. następujące pozycje: Duch starej kamienicy, Daleki rejs i Najwyższa góra świata Anny Onichimowskiej, Malutka Czarownica Otfrieda Preusslera, Marek-chłopiec, który miał marzenia Marka Kamińskiego, Ronja, córka zbójnika, Mio mój Mio, Bracia Lwie Serce Astrid Lindgren, Detektyw Pozytywka, Mity dla dzieci, Bon czy ton, savoir-vivre dla dzieci Grzegorza Kasdepke, Mały pingwin Pik-Pok Adama Bahdaja, Dolina Światła Aleksandra Minkowskiego.

Pozycji jest wiele i każde dziecko na pewno znajdzie wśród nich dla siebie taką książkę, która go zainteresuje i przeniesie w inny świat. Wraz z bohaterami będzie mogło odkrywać nieznane. Przyjemnej lektury! Zapraszam do biblioteki.

H. N.

Maj 2018