Dzień Babci i Dziadka

Styczeń to zimowy miesiąc, pełen chłodnych dni. Jednak są w nim dwa takie szczególne dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, gdyż przypada wtedy święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień nie tylko niezwykły dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Pełno w nim uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Tegoroczna uroczystość odbyła się 21 stycznia. Zaproszeni goście: Babcie i Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na początku Pani Dyrektor Jolanta Byczek powitała wszystkich zgromadzonych i złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III zaprezentowali program artystyczny, na który składały się liczne wiersze, scenki, piosenki, tańce związane tematycznie z tymże świętem. Wnuczęta wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz złożyły życzenia.

Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

H. N.

« Wrz