Spotkanie autorskie

22 kwietnia br. odbyło się spotkanie autorskie z poetką, pisarką – panią Iwoną Józefiak.

Od 1995 roku mieszka i pracuje w Dębowcu. Podjęła posługę przewodnika w Bazylice Mniejszej Najświętszej Maryi Panny z La Salette oraz pracę katechetki w Szkole Podstawowej w Dębowcu. Jest autorką m.in. następujących książek: Dar pomnażany,  Pieśń dla mamy, Dom Matki ze stuletnią tradycją, Dębowiecka Królowa, List do przyjaciół, Różańcowe ziarenka.

Pani Józefiak w trakcie spotkania przybliżyła wszystkim zgromadzonym początki i kolejne etapy swojej twórczości. Zaprezentowała wydane książki, dzieląc się wspomnieniami, refleksjami, odczuciami i ważniejszymi faktami z życia. Opowiedziała o inspiracjach i dużym wpływie Matki Bożej na jej życie.

Atrakcją spotkania była recytacja Pani Iwony fragmentów swoich wierszy, inscenizacji i sztuk. Ponadto nauczyła śpiewać zebranych własnej pieśni ku czci Saletyńskiej Pani. Na zakończenie odmówiła modlitwę  do św. Jana Pawła II, Patrona naszej szkoły, prosząc go o błogosławieństwo z nieba.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze i zapewne na długo pozostanie w pamięci. Czekamy na nowe książki pani Józefiak i jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że przyjęła zaproszenie, by przybyć do naszej szkoły.

H. N.

KALENDARZ
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiwa
STATYSTYKI
POGODA
Pogoda Dębowiec z serwisu