Z serca życzenia składamy…

Pod takim hasłem dnia 13 października br. odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej.  Tradycyjnie na tę uroczystość zostali zaproszeni wszyscy pracownicy szkoły oraz emeryci. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem pani Haliny Nowak. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Montaż słowno – muzyczny zawierał poważne wiersze, humorystyczne scenki oraz  piosenki. Na zakończenie części artystycznej  uczniowie  wręczyli wszystkim kwiaty.  Następnie głos zabrała  pani Dyrektor Jolanta Byczek, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Na zakończenie wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom.

H. N.

Maj 2018