dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która jest tradycją naszej szkoły. Organizowana jest przez uczniów kl. I – III i przedszkole wraz z wychowawczyniami. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 31 stycznia 2017 r. ze względu na ferie. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków przybyło dużo zaproszonych babć i dziadków. Zebranych gości powitała dyrektor szkoły pani Jolanta Byczek składając zebranym serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny na który składały się wiersze i piosenki.
Każdy z uczniów wziął czynny udział w przedstawieniu. Po przedstawieniu uczniowie wręczyli dziadkom laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, radości i wzruszeń, dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło, życząc Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

G. K.

Luty 2018