Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która jest tradycją naszej szkoły. Organizowana jest przez uczniów kl. I – III i przedszkole wraz z wychowawczyniami. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 23 stycznia 2018 r. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków przybyli licznie babcie i dziadkowie. Zebranych gości powitała dyrektor szkoły pani Jolanta Byczek składając zebranym serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny, na który złożyły się wiesze, piosenki, tańce oraz inscenizacja „Czerwony Kapturek” przedstawiona przez uczniów kl. II i kl. III.
Po przedstawieniu uczniowie wręczyli dziadkom laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla zaproszonych gości. Był to dzień pełen uśmiechów, radości i wzruszeń. Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło, życząc Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Czerwiec 2018
« Maj