koniec roku szkolnego

22 czerwca po mszy świętej, odbyło się w szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn narodowy i hymn szkoły, a następnie uczniowie wierszem i piosenką pożegnali rok szkolny a powitali tak bardzo oczekiwane wakacje.

Pani dyrektor wręczyła uczniom dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Nagrody otrzymali:

• Nagrodę Wójta Gminy Dębowiec– uczennica VII klasy Kinga Biernacka,
  • świadectwa z wyróżnieniem:

– siódmoklasiści: Kinga Biernacka, Karolina Brągiel, Wiktoria Mastej oraz Weronika Świdrak

– czwartoklasiści: Wiktor Budziak i Gabriela Pikusa,

• nagrody za wzorową frekwencję w ciągu roku szkolnego:

– siódmoklasista – Kamil Budziak,

– czwartoklasista – Damian Pikusa.

Pani dyrektor wręczyła nagrody również laureatom Bibliotecznego Konkursu Czytelniczego.

W kategorii klas I-III zwyciężyła Klaudia Żychowska z klasy I, natomiast w kategorii klas IV-VII –  Dominik Wolski z klasy IV, a także wyróżniona została Emilia Jurusik z oddziału przedszkolnego, która najwięcej wypożyczyła książek.

Następnie Pani dyrektor podziękowała Pani Elżbiecie Czerkiewicz,  za ponad 30 letnią pracę w naszej szkole, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich uczniów wręczyli nauczycielom kwiaty w podziękowaniu za całoroczną pracę.

M.B.

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku,

niezapomnianych przeżyć, nowych przyjaźni oraz ciekawych przygód.

Do zobaczenia we wrześniu.

« Paź