Finał Gminnego Konkursu plastycznego pt.: „BYĆ PATRIOTĄ DZIŚ”

W dniu 15 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łazach Dębowieckich nastąpiło finalne rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „BYĆ PATRIOTĄ DZIŚ”.

Konkurs organizowany był z okazji upamiętnienia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Prace konkursowe zostały zgłoszone z siedmiu szkół podstawowych z terenu gminy Dębowiec (Cieklin, Dębowiec, Dobrynia, Duląbka, Łazy Dębowieckie, Wola Dębowiecka, Zarzecze).
   Uczestnicy konkursu wykonywali dowolną techniką plastyczną prace, przedstawiające własną interpretację współczesnych form patriotyzmu polskiego. Wyłonienie zwycięzców dokonano w dwóch kategoriach wiekowych: klas IV-V oraz klas VI-VIII.
    Laureatami konkursu plastycznego pt.: „BYĆ PATRIOTĄ DZIŚ” zostali:
   Kategoria klas IV-V:
       I miejsce – WIKTOR BUDZIAK, Szkoła Podstawowa w Łazach Dębowieckich
       II miejsce – SARA BIERNACKA, Szkoła Podstawowa w Dobryni
       III miejsce – WIKTOR ZDEBIK, Szkoła Podstawowa w Dębowcu
   Kategoria klas VI-VIII:
       I miejsce – JOANNA JURUSIK, Szkoła Podstawowa w Woli Dębowieckiej
       II miejsce –RĄCZKA MARTYNA, Szkoła Podstawowa w Dębowcu
       III miejsce – AGNIESZKA BARZYK, Szkoła Podstawowa w Duląbce
   Uroczystego wręczenia nagród i dyplomów dokonała Pani Dyrektor Jolanta Byczek – główny organizator gminnego konkursu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie GRATULUJEMY!

W. M.

Grudzień 2018