Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019  w naszej szkole, tradycyjnie rozpoczęło się mszą świętą, po której wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

Ósmoklasiści skierowali tu słowa podziękowania do wszystkich nauczycieli, pani dyrektor, pracowników obsługi oraz rodziców. Były to słowa doceniające ich starania i trud, słowa serdeczności i szacunku dla nich, ale i słowa smutku, że pewien etap życia, związany z młodzieńczą beztroską, już minął. Pani Dyrektor Jolanta Byczek podsumowała naukę naszych absolwentów, podkreślając wysokie wyniki, jakie uzyskali na egzaminie ósmoklasisty, a jedna z mam – jako przedstawiciel Rady Rodziców skierowała podziękowania dla nauczycieli za trud włożony w naukę i wychowanie ich dzieci.

Absolwenci zaprezentowali też pożegnalny film, w którym przypomnieli najciekawsze chwile spędzone w naszej szkole.

Następnie uczniowie klas VI-VII pożegnali swoich starszych kolegów, wręczając im na pamiątkę wspólnie spędzonych lat upominki – słoniki na szczęście.

Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumowała ważniejsze wydarzenia i konkursy, które odbyły się w naszej szkole oraz wręczyła dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz udział w konkursach.

Życzymy wszystkim udanych wakacji, a ósmoklasistom „pomyślnych wiatrów” i samych sukcesów w nowych, wymarzonych szkołach.

KALENDARZ
Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiwa
STATYSTYKI
POGODA
Pogoda Dębowiec z serwisu