Pasowanie na ucznia

18 października 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów klasy pierwszej. Pierwszaki z dużą energią i uśmiechem  zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.  Z zaangażowaniem rozwiązywali zagadki i zadania przygotowane przez  trzecioklasistów. Wspaniałym występem udowodnili, że są gotowi do sumiennej pracy w szkole.

Po części artystycznej nastąpił najważniejszy moment uroczystości – złożenie ślubowania na sztandar szkoły, a następnie Pani Dyrektor Jolanta Byczek dokonała pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łazach Dębowieckich.  Po pasowaniu  uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od starszych kolegów oraz rodziców. Nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych do najmłodszych i pamiątkowych zdjęć.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów i koleżanek.

R.D

Styczeń 2020