Pasowanie na ucznia

18 października 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów klasy pierwszej. Pierwszaki z dużą energią i uśmiechem  zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.  Z zaangażowaniem rozwiązywali zagadki i zadania przygotowane przez  trzecioklasistów. Wspaniałym występem udowodnili, że są gotowi do sumiennej pracy w szkole.

Po części artystycznej nastąpił najważniejszy moment uroczystości – złożenie ślubowania na sztandar szkoły, a następnie Pani Dyrektor Jolanta Byczek dokonała pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łazach Dębowieckich.  Po pasowaniu  uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od starszych kolegów oraz rodziców. Nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych do najmłodszych i pamiątkowych zdjęć.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów i koleżanek.

                                                                                                                                 R.D

KALENDARZ
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiwa
STATYSTYKI
POGODA
Pogoda Dębowiec z serwisu